Psycho was als lid van Tiger Force deel van de vierde Belgisch-Nederlandse G.I. Joe speelgoedreeks en verkrijgbaar vanaf 1990. Hij zou ook deel uitmaken van het assortiment van 1991. Tiger Force Psycho was exclusief verkrijgbaar in grote delen van Europa en daarom niet beschikbaar voor de Amerikaanse markt. Dit maakt hem een gewild verzamelobject. Franstalig België kent hem ook als Psycho.
Psycho werd in België en Nederland verkocht met productcode 6898, een getal dat hij deelt met uitgaven van dit actiefiguur in andere Europese landen. Psycho werd verpakt met één sterpunt.
Psycho deelt zijn ontwerp in onze landen met de eerdere versie uit 1989 die tevens de enige andere versie is van dit actiefiguur in België en Nederland.
Het artwork van Tiger Force Psycho is gebaseerd op de eerdere versie, maar heeft toch subtiele detailverschillen. Tiger Force Psycho deelt met de andere Europese uitgaven de vlammenachtergrond, die anders is als op de verpakking van Amerikaanse uitgaven van Tiger Force.
Het dossier van Psycho is standaard tweetalig en de personalia op het dossier komen overeen met de Amerikaanse uitgave van de eerste versie van Psyche-Out. Psycho zou ook in 1991 verkrijgbaar zijn waardoor er naast de gele 1990 versie van zijn dossier ook een grijze versie bestaat.
Tiger Force Psycho zou samen met de andere artikelen uit de eerste lichting van Tiger Force aangekondigd worden in het fraaie Marsbevel.
'Doctor in de psychologie. Werkt met psy-stralen in op het moreel van de vijand.'
Multimedia